Neohodnotené

Aroma difuzér AREON HOME PERFUME 230 ml - Desire

Difuzér AREON HOME PERFUME DESIRE 230 ml s čiernymi drevenými tyčinkami je ideálnou voľbou pre tých, ktorí túžia po luxusnom parfume. S jemným dotykom dreva, korenia a aromatických tónov sa postará o príjemnú atmosféru vo vašom vlastnom priestore. Tento difuzér zabalený v elegantnej fľaši bude štýlovým doplnkom vášho interiéru a dokonalým luxusným darčekom.

Skladem (>5 ks)
Kód: HPP02
Značka: AREON
€24,58

Difuzér AREON HOME PERFUME DESIRE 230 ml s čiernymi drevenými tyčinkami je ideálnou voľbou pre tých, ktorí túžia po luxusnom domácom parfume s vynikajúcou vôňou. Tento exkluzívny výrobok vám poskytne príjemnú atmosféru a harmóniu vo vašej domácnosti. Vďaka jemnému dotyku dreva, korenia a aromatických tónov vám poskytne príjemnú atmosféru vo vašom vlastnom priestore.

Použitie:
Odstráňte zátku a vložte tyčinky do fľaštičky. Nechajte tyčinky niekoľko hodín nasiaknuť a potom si už len užívajte elegantnú vôňu, ktorá sa šíri do okolia. Intenzitu vône môžete regulovať počtom tyčiniek umiestnených vo fľaši. Čím viac tyčiniek použijete, tým bude vôňa intenzívnejšia. Vytvorte si doma dokonalú atmosféru pomocou difuzéra AREON HOME PERFUME. Pripravte sa na chvíle pohodlia a relaxácie s touto exkluzívnou vôňou pre váš osobný priestor.

Zloženie vône:
Tento difuzér je ideálny na použitie vo vašej domácnosti, kancelárii alebo iných priestoroch, kde si želáte vytvoriť príjemnú vôňu a relaxačnú atmosféru. Vychutnajte si svoj vlastný priestor, ktorý bude prevoňaný vôňou dreva, korenia a aromatických tónov.

Základ: mach, koža, pačuli
Srdce: vetiver, škorica, klinček
Vrchná časť: elemi, bergamot, kardamón, biele korenie

DREVITÁ - KORENISTÁ - AROMATICKÁ

Balenie:
AREON HOME PERFUME Difuzér je balený vo fľaši s objemom 230 ml, ktorá vám poskytne dlhotrvajúci zážitok z vône. Vďaka elegantnému dizajnu s čiernymi drevenými tyčinkami sa tento difuzér stane nielen funkčným doplnkom, ale aj štýlovým prvkom vášho interiéru. Výrobok je zabalený vo farebnej škatuľke v tvare ihly, ktorá pôsobí štýlovo a luxusne, a vďaka svojej jedinečnej vôni a vkusnému baleniu je vhodný aj ako luxusný darček.

Upozornenie:
Fľaštičku s parfumom umiestnite na vodorovný a stabilný povrch, mimo dosahu detí a domácich zvierat. Nevystavujte ho priamemu slnečnému žiareniu!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: