Neohodnotené

Mr & Mrs Cesare Vanilla

S voňavým spoločníkom menom Cesare je pochmúrna jazda autom minulosti. Rozveselí sa pri Yazd príjemnú ono. Originální osviežovač vzduchu Mr & Mrs Cesare vás poteší sviežou arómou a skvele doplní interiér Vášho auta.

Zloženie parfumu:
Osviežovač vzduchu Mr & Mrs Cesare Vanilla vás očarí sladkú ono vanilky. Obsahuje molekuly esenciálnych olejov.
Harmonická vôňa kytice zlúčené z kontrastných vonia - mandle, Jazmin, zmyselného santalového dreva, vanilky a pižma, taká je vôňa Vanilla (Vanilka).

Charakter vône:
Sladká.

Balenie:
Osviežovač v tvare panáčik je Spoločne so štipcom umiestnený v plastovom obale.

Návod na použití:
Vyberte osviežovač v tvare panáčik z obalu, pripevníme na klip a umiestnite ho na ventilačnú mriežka v aute. Udržiavajte výrobok v chlade a suchu. Nejedná sa o hračku. Skladujte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Nevystavujte osviežovač teplote vyššej 70 ° C.

Skladem (>5 ks)
Kód: JCESBS04VN
Značka: MR&MRS FRAGRANCE
€6,26
Kategória: Panáčikovia do auta
Hmotnosť: 0.025 kg

S voňavým spoločníkom menom Cesare je pochmúrna jazda autom minulosťou. Rozveseľte sa pri jazde príjemnou vôňou. Originálne osviežovač vzduchu Mr & Mrs Cesare vás poteší sviežou arómou a skvele doplní interiér vášho auta.

Zloženie parfému:
Osviežovač vzduchu Mr & Mrs Cesare Vanilla vás očarí sladkou vôňou vanilky. Obsahuje molekuly esenciálnych olejov.
Harmonická vôňa kytice zlúčené z kontrastných vôní - mandle, jazmínu, zmyselného santalového dreva, vanilky a pižma, taká je vôňa Vanilla (Vanilka).

Charakter vône:
Sladká.

Balenie:
Osviežovač v tvare panáčika je spoločne so štipcom umiestnený v plastovom obale.

Návod na použitie:
Vyberte osviežovač v tvare panáčika z obalu, pripevnite na klip a umiestnite ho na ventilačnú mriežku v aute. Udržiavajte výrobok v chlade a suchu. Nejedná sa o hračku. Skladujte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Nevystavujte osviežovač teplote vyššej 70 ° C.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: